Drobečková navigace

Úvod > Co dělám

Co dělám 

 

I. P. Trust Management s. r. o.

logo 4.png

Má společnost - I.P. Trust Management s. r. o., se zabývá konzultační činností v oblasti správy majetku, strategickém řízení menších firem a účetní činností.

Při práci s menšími podniky jsem si  uvědomila, že je v tomto segmentu největší problém v nedokonalosti či absenci jakýchkoliv procesů, metodik, směrnic a struktury s podrobným popisem práce každé pozice, které jsou pro růst firmy nezbytné - včetně samotného řízení společnosti. Těmto firmám chci podat pomocnou ruku a v průběhu několika měsíců vše úspěšně definovatvčetně ekonomiky společnosti, vedení účetnictví, holdingových struktur....

Mé podnikání je zároveň mým koníčkem od doby, kdy jsem se rozhodla, že budu spolupracovat jen s lidmi, se kterými chci, a ne s těmi, se kterými "musím". Mým cílem je vytvořit z lidí okolo sebe funkční tým, který si ve všech situacích dokáže poradit. 

 

Profesionální správci s. r. o.

image002.png

Vzhledem k rostoucí poptávce po správě majetku, jsme s paní Michaelou Skálovou založily společnost Profesionální správci s. r. o. S našimi zkušenostmi v oblasti zakládání svěřenských fondů a vybudovanými kontakty s prověřenou účetní, notářskou a advokátní kanceláří, vám dokážeme spravovat jakýkoliv majetek, ať už to jsou

  • Finanční prostředky 
  • Firemní podíly, které chcete uchovat vašim budoucím generacím, ale již sami nejste schopni se aktivně starat
  • Nájemní nemovitosti, o které se nechcete starat (nájemníci, havárie, obsazenost...)

Toto naše know how chceme rozšiřovat a vzdělávat další odborníky, kteří budou vystupovat pod oficiální značkou Profesionální správci, s. r. o.